דוכן ומזומן

כל מי שהיה לאחרונה באירוע זה או אחר בוודאי זוכר את תחושת השעמום הקלה שעלתה ברגע שהבנתם שזהו אירוע שדומה לעשרות אירועים שכבר הייתם בהם בעבר. בכל שבוע מתקיימים ברחבי הארץ אירועים רבים וברב המקרים לא מדובר על חידושים ואטרקציות מפתיעות אלא על חזרה של אותו בופה אפור ומשעמם, רחבת ריקודים רגילה ועוד דברים משמימים.

אך אם נבחן את העניין לעומק, נגלה כי בתחום האירועים ישנה כיום התפתחות גדולה שעשויה להפוך את האירועים המוכרים לסוג של מסיבה מפתיעה ומרעננת. התקווה מגיעה מכיוון הקמה של דוכני מזון לאירועים אשר מציעים סוגים רבים ומגוונים של מזון, קפה, בירות, יין וכמובן קינוחים. בעלי אולמות וגני אירועים כבר מכירים את התופעה ומבינים שהיא כובשת את סצנת האירועים בכל מקום שאליו היא מגיעה.

כך מוקם דוכן

כשאתם מוזמנים לאירוע כל שהוא, תצפו לפגוש בו את כל האנשים שאתם מכירים ואוהבים. אם האירוע מתרחש באולם סגור אז יש לשער שיוקם במקום בופה שיציע למוזמנים מנות שונות של מזון. אחד החידושים המפתיעים בתחום האירועים הוא האפשרות להפעיל במהלך האירוע דוכן פלאפל אשר יספק לנוכחים טעמים אותנטים במיוחד עם מבחר תוספות לבחירה.

ניתן כמובן להפעיל סוגים רבים ושונים של דוכנים וברים כאשר כל אחד מהם מציע סוג אחר של מזון או פינוק. קיאק פירות יכול להוות תוספת נחמדה בעיקר לטובת אלו אשר אוהבים פירות. חברות הפקה רציניות וותיקות מציעות אטרקציות מסוגים שונים, וכל מה שנחוץ בשביל להפוך כל אירוע למשהו מיוחד ומרגש.

אילו דוכנים ניתן להקים?

המגוון הרחב של הדוכנים שאפשר להקים באירוע תלוי גם בקהל היעד שלו. אם מדובר במסיבת יום הולדת לילדים או נערים אז קיים סיכוי גדול שדוכן אשר מגיש גלידות וקינוחים יהיה מוצלח ומבוקש במיוחד, שכן במסיבות אלה ישנו קהל משולב וגילאים שונים יכולות הקלות להציע דוכני קפה, בירה מובחרת ויין. אדם עידן היא חברת הפקה מקצועית אשר מציעה שירות של קמת דוכנים מגניבים ועשירים כמו דוכן גלידה לאירועים. להזמנות אתם מוזמנים ליצור קשר במספר 6409*

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here